Letnie i jesienne wizyty przedszkolaków

Letnie i jesienne wizyty przedszkolaków

Wczesnym latem gościliśmy w gabinecie grupę „Poziomek” z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Kościanie.
Natomiast my wybraliśmy się z wizytą do „Żabek” z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kiełczewie.
We wrześniu uczestniczyliśmy w spotkaniu z grupami przedszkolnymi w
Szkole Podstawowej w Turwi.
W październiku spotkaliśmy się z „Kotkami”, „Krasnoludkami”, „Zajączkami”, „Misiami”, „Sówkami” oraz „Motylkami” z oddziałów przedszkolnych w Zespole Szkół Gminy Kościan – Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Racocie.
Fotorelacja z tych miłych wizyt poniżej.

Przedszkolaki

Zimą nie zapominamy o przedszkolakach. Tym razem wybraliśmy się z wizytą do „Zajączków” i „Krasnali” z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Kościanie. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach. Poniżej zdjęcia z tej miłej wizyty.

Listopad

Listopad upłynął nam pod znakiem licznych spotkań z przedszkolakami. Mieliśmy przyjemność spotkać się z „Biedronkami”, „Misiami”, „Motylkami” i „Żabkami” z Samorządowego Przedszkola nr 1 im. Wandy Chotomskiej oraz z „Sowami” z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 2 w Kościanie.
Natomiast my wybraliśmy się z wizytą do „Poziomek” z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Kościanie.

Zajęcia z przedszkolakami

W ostatnim czasie udaliśmy się z wizytą do „Orzeszków”, „Jarzębinek” oraz ” „Grzybków” z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Kościanie.
Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Przypomnieliśmy sobie zasady zdrowego żywienia, był również czas na ćwiczenie szczotkowania zębów przy pomocy modelu jamy ustnej.

Jesienne wizyty

W minionych tygodniach gościliśmy w gabinecie stomatologicznym dzieci z grupy „Grzybki” z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Kościanie oraz z Przedszkola Niepublicznego Wesołe Skrzaty. Poniżej fotorelacja z tych miłych spotkań.

Kącik dzięcięcy

Naszych najmłodszych pacjentów oraz wszystkie dzieci odwiedzające gabinet zapraszamy do kącika dziecięcego.
Życzymy miłej zabawy.

Spotkania z dziećmi

W minionych tygodniach odwiedziły nas „Poziomki” z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Kościanie oraz „Biedronki” i „Pszczółki” z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kiełczewie.
Natomiast my wybraliśmy się na spotkanie z klasami I-III w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Starym Luboszu oraz do grupy „Żabki” do Szkoły Podstawowej w Kiełczewie.

Kolejne wizyty przedszkolaków

Dnia 18.05 odwiedziły nas „Biedronki” i „Wiewiórki” z Samorządowego Przedszkola nr 1 im. Wandy Chotomskiej, natomiast w minionym tygodniu gościliśmy „Kotki”, „Pajace” oraz „Zajączki” z Samorządowego Przedszkola nr 4 Misia Uszatka w Kościanie.
Poniżej przedstawiamy zdjęcia z tych miłych wizyt.

Przedszkolaki

Dnia 24.04.2018 do naszego gabinetu zawitały „Misie” z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 2 w Kościanie, a z kolei w maju gościliśmy przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Kościanie – grupy „Orzeszki” oraz „Jagódki”.

Rejestracja pacjentów osobiście lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 18:00

Kościan, Plac Paderewskiego 4, tel: 731 706 906 lub tel: 65 888 00 44