Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w Gabinetach Lekarskich Medyk

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w Gabinetach Lekarskich Medyk

20 marca w Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej gościliśmy w naszym gabinecie stomatologicznym uczniów klasy 1a ze Szkoły Podstawowej im. W. Broniewskiego Zespołu Szkół nr 2. Spotkanie miało na celu podkreślenie znaczenia profilaktyki zdrowia jamy ustnej oraz ogólnego stanu zdrowia człowieka.

Wizyta u przedszkolaków w Śmiglu

Dnia 16.03.2018 odwiedziliśmy Przedszkole w Śmiglu. Dzieci z grup „Skrzaty”, „Zajączki” i „Jeżyki” wzięły udział w pogadance o zdrowym żywieniu, a co najważniejsze o dbaniu o higienę jamy ustnej. Przedszkolaki uczestniczyły w ciekawych zabawach tematycznych, bardzo chętnie rozwiązywały zagadki. Każdy miał okazję osobiście wyszczotkować zęby na wielkim modelu – co było bardzo ciekawą atrakcją. Na koniec odwiedzin dzieci otrzymały smaczną niespodziankę w postaci świeżych marchewek i jabłek oraz naklejki i baloniki.

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej – „Cała Polska mówi: aaa”

20 marca obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Święto to powinno przypomnieć nam wszystkim  jak ważne jest dbanie o higienę jamy ustnej.

Inicjatorem ustanowienia Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej jest Światowa Federacja Dentystyczna FDI (World Dental Federation) według której aż 90% populacji zmaga się z problemami dotyczącymi jamy ustnej.

Rejestracja pacjentów osobiście lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 18:00

Kościan, Plac Paderewskiego 4, tel: 731 706 906 lub tel: 65 888 00 44